Hakkımızda

iletisim

Hoşgeldiniz

2003'de kurulan Tulgaz Mühendislik Hizmetleri firması ilk olarak doğalgaz taahhütleri yaparak işe başlamış ve birçok taahhüt projesini başarı ile tamamlamıştır. İlerleyen yıllarda büyüyen firma doğalgaz taahhüt projeleri ile beraber diğer mekanik  tesisat taahhütlerine (Isıtma–Soğutma–Havalandırma) de  başlamıştır. 2007 yılının ikinci yarısında firma yeni ortakları ile beraber isim ve ünvanını Tulgaz Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. 2009 Yılı Ağustos ayında ortaklarından ayrılmış ve Artun Teknik Mekanik San. Ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Isıtma, klima ve havalandırma projelerinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve teknolojik olarak en yeni malzemeleri sunmayı amaç edinmiş olarak, bu uğurda kendi alanlarında Türkiye'nin en ileri ve büyük firmaları ile bayilik anlaşmaları gerçekleştirmiştir.

Projelerimiz

HİZMETLERİMİZ

Konut, alışveriş merkezi, bankalar, okul, hastane, restaurant ve benzeri yapıların aşağıdaki konularda tesisat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz;

Doğalgaz Tesisatı

***

Klima ve Soğutma Sistemi

***

Yangın ve Sprink Tesisatı

***

Radyant Isıtma Sistemleri

***

Havalandırma Tesisatı

***

Projelendirme

***

Müşterilerimiz

Birlikte çalışmaktan zevk aldığımız müşterilerimizden bazıları.